Відбувся захід з нагоди Дня Державного прапора України і Дня Незалежності України

23.08.2023

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових і цивільних, дорослих і янголят, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України.
Урочисте підняття Державного прапора виконав військовослужбовець ЗСУ і житель громади Володимир Дрозд.
Сільський голова Роман Дмитрів, звертаючись до присутніх, наголосив: “У наших серцях відбулись зміни. Ми чітко розуміємо, що таке державність, ми по іншому ставимось до державних символів і до того, що відбувається навколо нас. Ми дякуємо тим, хто на передовій захищає нас щодня. На превеликий жаль, в нашій громаді є непоправні втрати. Дякую родинам тих хлопців, які захищали Україну і нас ціною власного життя. Ми повинні щодня про це пам’ятати, згуртовуватись і робити усе, щоб наблизити Перемогу”.
Трьом родинам воїнів, які поклали життя за свободу і незалежність України, сільський голова вручив подяки за виховання незламних і мужніх синів українського народу.
У ці особливі дні, вшановуємо фундаментальні основи країни і нас самих. Бо за них віками боролися наші пращури і зараз боремося ми. У цей нелегкий час ми усі допомагаємо чим можемо нашим безстрашним і мужнім захисникам і захисницям. Дякуємо нашим односельцям, які захищають нас, дякуємо їх матерям і родинам і пам’ятаємо про тих, хто віддав за нас життя!
Віримо, що переможемо, бо ми – на своїй землі!
Слава Україні!