23.08.2023

Цього року велопробіг включав 3 маршрути: у супроводі поліції учасники одночасно стартували з Гори та Ревного та їхали до Мартусівки, а в Мартусівці, у супроводі ГФ «Мартусівка-Січ», велосипедисти проїхали вулицями рідного села.
У Мартусівці втомлені, але щасливі учасники з’їхалися, щоб відпочити, поділитись враженнями та поласувати смачною кашею.
В умовах війни, не зважаючи на терор і залякування з боку агресора, учасники велопробігу продемонстрували незламність, патріотизм, єдність і жагу до свободи. Наш прапор гордо і вільно майорить сьогодні в усіх селах громади, а думки і молитви линуть до захисників України з беззастережною вірою в нашу Перемогу, відбудову та процвітання держави.
Дякуємо усім, хто долучився до організації заходу та жителям громади, які взяли учать у велопробізі, працівникам поліції, громадському формуванню «Мартусівка-Січ», небайдужим батькам за допомогу в організації безпечного проїзду, а також Мартусівській початковій школі за смачну кашу!
Відбувся традиційний велопробіг з прапорами присвячений Дню Державного прапора України. Відбувся традиційний велопробіг з прапорами присвячений Дню Державного прапора України. Відбувся традиційний велопробіг з прапорами присвячений Дню Державного прапора України.