Відбулися установчі збори Ради підприємців

18.02.2021

17 лютого було проведено установчі збори підприємців усіх населених пунктів Гірської сільської ради. Під час зібрання було обговорено питання формування Ради підприємців.

На збори приїхала чимала кількість представників малого та середнього бізнесу Гірської сільської ради. Присутні говорили про майбутній склад та розробку Положення Ради підприємців,  адже її створення — це можливість для самих підприємців тримати руку на пульсі усіх подій не лише на території громади, а й всієї області та країни.

Склад та Положення Ради будуть подані на затвердження виконавчим комітетом сільради. Підприємці домовились провести наступне засідання Ради вже за 10 днів. Тож у кожного бажаючого представника бізнесу Гори, Мартусівки, Ревного чи Затишного ще є час прийняти рішення щодо входження до складу Ради.

Із питаннями та пропозиціями можна звертатись за телефоном 063-582-54-39 Валентин Лисенко (підприємець з Гори).