0-02-0a-dfb3b251f9282a85488b484aee1c0159369724ae328a81341b5e69dc30a06e26_c58a5f56

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчими органами Гірської сільської ради та державної установи «Бориспільська виправна колонія (№119)».

05.03.2021

4 березня Роман Дмитрів, голова Гірської сільської ради та Сергій Турчин, начальник державної установи «Бориспільська виправна колонія (№119)» підписали Меморандум про співпрацю між сільською радою та виправною колонією.

Метою Меморандуму є взаємодія у сфері житлово-комунальних послуг, водопостачання та водовідведення, співпраця щодо створення та організації заходів, спрямованих на розвиток спільних проєктів, а також співпраця у сфері благоустрою та взаємодопомога по залученню відомчої пожежної охорони колонії для забезпечення пожежної безпеки на території Гірської сільської ради.

«Підписання цього Меморандуму значно розширить потенціал нашої громади. Адже завдяки співпраці, ми отримаємо можливість організувати власний пункт стерилізації та тимчасового утримання безпритульних тварин. Зможемо уникнути назріваючої екологічної катастрофи за рахунок локалізації несанкціонованого злиття стоків у водойму в Затишному та підключення до водовідведення села Ревне. Прискоримо надання послуг з пожежогасіння в селах Мартусівка, Ревне, Затишне, а також спільними зусиллями покращуватимемо благоустрій на території нашої громади» — зазначив про майбутні результати підписаного Меморандуму Роман Дмитрів.

Меморандум набирає чинності з моменту підписання та діє безстроково до моменту розірвання його однією зі сторін.