0-02-05-1121ec28923d72207cea53c22fba5d97d26804a11b11f354787c9f3da8674659_e0c6003a

Відбулася зустріч зі старостою Ревного та Затишного

29.01.2021

28 січня у приміщенні Ревненської школи відбулось офіційне представлення старости сіл Ревне та Затишне — Валентини Байчас. На зустріч зі своєю старостою прийшла чимала кількість людей.

Староста – це представник інтересів мешканців окремого старостинського округу.

Статус та повноваження старости визначаються статтею 54-1 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон № 280). Відповідно до частин 1 – 3 цієї статті Закону:

• староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови;
  • староста є членом виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за посадою і працює в ньому на постійній основі;
  • порядок організації роботи старости визначається цим та іншими законами, а також Положенням про старосту, затвердженим сільською, селищною, міською радою.

Валентину Василівну Байчас призначено старостою за поданням Гірського сільського голови Романа Дмитріва. До цього вона 10 років поспіль очолювала посаду секретаря Ревненської сільської ради, тож із проблемами жителів добре знайома.

«Я сподіваюсь, що разом із головою нашої громади та її жителями ми зможемо навести лад у наших населених пунктах. Лише спільними зусиллями наша громада стане самодостатньою та комфортною для життя» — із такими словами звернулась до присутніх у залі односельчан щойно представлена староста Валентина Байчас.

Під час зустрічі з головою громади було обговорено найважливіші для жителів Ревного та Затишного питання. Усі пропозиції населення почуто, поступово вони будуть виконуватись.

«Я впевнений, що подібні зустріч варто організовувати частіше, адже саме на них озвучуються ті проблеми та питання, які найбільше хвилюють громаду!» — висловився наприкінці зустрічі Гірський сільський голова та подякував громаді за конструктивну бесіду і розуміння.