97187200_863733820813246_8756067513306972160_n

Відбулась зустріч з питання розробки графіка та правил відвідування спортивних майданчиків

19.05.2020

18 травня в приміщенні сільської ради відбулась зустріч з питання розробки графіка та правил відвідування спортивних майданчиків.

На зустрічі були присутні:
сільський голова Роман Дмитрів, відповідальний за спорт в селі Олександр Сапіцький, відповідальні за спортивні майданчики Максим Пилипенко та Анатолій Ремень, тренер, який займається з дітьми молодшого віку Олександр Іванович та представники спортивної молоді села.

Відповідальні за спортивні майданчики повідомили основні проблеми, які існують на спортивних майданчиках, присутніми були проговорені шляхи вирішення цих проблем.

Олександр Сапіцький запропонував орієнтовний графік використання спортивних майданчиків, який був підтриманий рештою присутніх.

Вже найближчим часом на сайті Гірської сільської ради з’явиться розділ «Спорт». В цьому розділі буде розміщуватись вся інформація щодо графіку та правил відвідування спортивних майданчиків, а також інша інформація, яка стосується сільського спорту.