Відбулась позачергова сесія Гірської сільської ради

23.05.2023

Відбулась позачергова сесія Гірської сільської ради. Зареєстровані 17 депутатів, розглянуті усі питання порядку денного.

Зокрема, депутати проголосували за зміни до бюджету громади на 2023 рік.

Прийняли у комунальну власність громади гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття отриману від Митного управління при Міністерстві фінансів Литовської республіки. Допомога передана відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради і буде розподілена між внутрішньо переміщеними особами, особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, військовослужбовцями та членам їх сімей, а також соціально незахищеним верствам населення.

Погодили Меморандум про співпрацю з Виконавчим Партнером «Міжнародної організації з міграції в Україні» в регіоні “Київська область”, БО БФ «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну». Предметом даного Меморандуму є домовленість про співпрацю сторін із метою узгодження та організації низки активностей що спрямовані на сприяння розвитку та розбудови громад в напрямках освіти, культури, охорони здоров’я надання соціальних послуг, інфраструктурних проєктів та проєктів розвитку
громадянського суспільства.

Затвердили на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету Гірської сільської ради Сергія Лещенка.

З метою забезпечення ведення Державного земельного кадастру та впорядкування земельних ділянок на території села Гора, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності розташованих по вулиці Бориспільська.