Відбулась чергова, 46 сесія гірської сільської ради

24.03.2023

Відбулась чергова, 46 сесія гірської сільської радиВідбулась чергова, 46 сесія гірської сільської ради. Були присутні 17 з 22 депутатів.
Перед початком пленарного засідання голова ради Роман Дмитрів прозвітував перед присутніми і депутатами про виконання делегованих повноважень за 2022 рік. «Цей рік змінив наш світогляд, але незважаючи на військову агресію, за рік зроблена величезна робота і ми маємо значні досягнення: на завершальній стадії укриття в «Барвінку» в Ревному, підготовлене укриття в Ревненському ліцеї, на фініші капітальний ремонт в садочку в Горі. Працюємо над тим, щоб продовжити будівництво нової школи в Горі, не припиняємо роботи щодо озеленення і благоустрою. Сподіваюсь, 2023 рік стане роком Перемоги, і на це будуть направлені усі наші зусилля», – зазначив голова та подякував колегам та керівникам за спільну роботу. Детально із звітом голови можна буде ознайомитись на сайті Гірської сільської ради після оприлюднення.
Депутати проголосували за те, щоб прийняти права замовника по проєкту “Нове будівництво напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації від КНС в с. Ревне до точки скиду біля с. Мартусівка…». Раніше будівництво трубопроводу відбувалось за рахунок коштів обласного бюджету. Через військову агресію, фінансування проєкту припинилось. Прийняте рішення дасть змогу продовжити будівництво за рахунок видатків з місцевого бюджету.
Рішеннями «Про прийняття в комунальну власність майна», прийняли на баланс пожежний автомобіль та генератори отримані у подарунок з Німеччини.
Внесли зміни до Програми розвитку фізичної культури, спорту та військово-патріотичного виховання, Програми забезпечення проведення загальносільських культурно-масових заходів до державних, релігійних і місцевих свят, Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення “Турбота” та Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Відповідно до цього, внесли зміни до бюджету на 2023 рік.
Крім іншого, прийняли рішення про затвердження Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади та розглянули низку земельних питань.