Skip to content
1

Відбудова Київщини: в Ірпені триває реконструкція дитячого садка «Веснянка»

28.02.2024

На Київщині продовжують роботи з відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок ведення бойових дій на території області. Зокрема, відбудова триває коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Один з таких об’єктів — ясла-садок «Веснянка» в Ірпені, який розрахований на відвідування 300 дітлахів.

Тут тривають роботи з будівництва нового корпусу освітнього закладу, що був знищений внаслідок прямого влучання снаряда на початку повномасштабного вторгнення рф. Значних пошкоджень зазнали несучі елементи основної будівлі, дитячі майданчики та інженерні мережі.

Реконструкція передбачає будівництво нового корпусу замість зруйнованого, зведення спортивного та ігрових майданчиків з тіньовими навісами. Додатково у садочку збудують 15-метровий закритий басейн. Також відповідно до проєкту буде виконане зовнішнє та внутрішнє опорядження будівлі, монтаж вікон і дверей, утеплення з урахуванням всіх вимог енергоефективності приміщень. Крім того, у підвальному приміщенні передбачено облаштування протирадіаційного укриття.

Реконструкція розпочалася восени 2023 року. Одразу будівельники провели необхідні демонтажні та земляні роботи. Наразі підрядник працює над зведенням стін 3-го поверху, які вже виконані на 85%. Паралельно тривають роботи із кладки стін міжкімнатних перегородок, встановлення вікон та дверей, облаштування покрівлі. Крім того, фахівці виконують прокладання електромереж. Всі роботи відбуваються відповідно до запланованого графіка.

Заклад дошкільної освіти № 2 «Веснянка» – єдиний дитячий садок у мікрорайоні. До війни його відвідували 160 дітей. Завдяки проведеній реконструкції, нова триповерхова будівля зможе приймати у своїх стінах майже вдвічі більше вихованців — 300 дітлахів. Під час будівництва будуть враховані всі принципи безбар’єрності для забезпечення комфортного навчання і виховання.

КОВА