Skip to content
1

Відбудова Київщини: в Ірпені триває капремонт багатоповерхівки на вулиці Котляревського

13.03.2024

У Київській області триває відновлення багатоповерхових житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії рф. Одним із них є житловий будинок на 149 квартир в Ірпені на вулиці Котляревського. До війни тут мешкало 380 людей.

Навесні 2023 року будівля значно постраждала під час активних бойових дій. У ній були вибиті вікна, пошкоджені балкони та двері. Значних руйнувань зазнала покрівля та фасад споруди. Внутрішні приміщення також потребували проведення ремонтних робіт.

Капремонт розпочався восени 2023 року. Спочатку будівельники виконали демонтаж зруйнованих частин фасаду та розпочали утеплення цоколю. Паралельно фахівці працювали над влаштуванням огороджень сходових клітин. Також встановили вхідні двері в приміщення, підвал та замінили частину вікон. Наразі на об’єкті виконуються фасадні роботи.

Відповідно до проєкту, крім вже виконаних робіт, передбачено відновлення та утеплення фасаду, опорядження внутрішніх приміщень загального користування, а також  облаштування нових пандусів із відповідним покриттям.

КОВА