Відбудова Київщини: у Василькові триває капремонт п’ятиповерхівки на вулиці Декабристів

05.03.2024

На Київщині продовжують відновлювати багатоповерхові житлові будинки, що були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Зокрема, відбудова триває у місті Васильків Обухівського району. На вулиці Декабристів, 46 в активній фазі капітальний ремонт п’ятиповерхівки. Роботи виконуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

До повномасштабного вторгнення у будинку на 60 квартир мешкало 210 людей. Під час ведення бойових дій на території області, у будівлі були пошкоджені стіни, фасад та окремі квартири всередині. Крім того, внаслідок вибухової хвилі були вибиті вікна, двері та зруйновані балкони.

Капітальний ремонт розпочався восени 2023 року. Спочатку підрядник виконав підготовчі роботи: демонтував пошкоджені частини будівлі, виконав ремонт швів між плитами перекриття. Також будівельники укріпили конструкції стін, що зазнали руйнувань, замінили віконні та дверні блоки. Наразі фахівці завершують утеплення та оздоблення фасаду, опорядження технічного поверху будівлі.

Проєктом також передбачена заміна зруйнованих перегородок всередині будівлі, проведення внутрішнього опорядження стін, стелі та підлоги в будинку, відновлення балконів. Також запланований ремонт низки пошкоджених квартир. Крім того, відповідно до проєкту фахівці виконають ремонт понівечених частин покрівлі.

КОВА