Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді

15.03.2024

Весну і її теплий подих першими відчули наші заклади освіти. З цієї нагоди Ревненський ліцей, Гірський ліцей, Мартусівська початкова школа та Ревненський заклад дошкільної освіти організували благодійні акції на підтримку ЗСУ, до всіх заходів долучився і Гірський центр культури і дозвілля.
Вчора у Ревненському ліцеї Ревнівська ЗОШ на “Вареник фест” вправні господині частували неймовірно смачними варениками з різноманітними начинками. Вареники – це споконвічна українська традиційна страва, тому більшість учасників акції вдягли вишиванки та українські хустки, щоб підкреслити цю традицію. Активну участь у заході взяв Комунальний заклад позашкільної освіти “Старт”.
У результаті зібрали – 18 061 грн, з яких 16 125 грн були перераховані на збір коштів для воїна Євгена Герасименка. Саме цієї суми не вистачало до досягнення цілі.
Сьогодні ж, Мартусівська початкова школа розпочала весну ярмарком. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки, вареники, плов та інші ласощі.
Разом зібрали – 22 660 грн.
Гірський ліцей провів благодійний захід на сільській площі. Прощалися з холодною зимою і зустріли чарівну весну – співали, відбивали в барабани та танцювали. Також присутніх частували випеченими жайворонками.
Тут зібрали – 9 015 грн.
У Ревненському дошкільному закладі Ревнівський ЗДО “Барвінок” пройшла низка обрядових дійств, була польова каша, українські пампушки та гарний настрій.
Зібрали разом – 9 210 грн.
Щиро дякуємо усім організаторам та учасникам акцій, невтомним господиням і усім покупцям!
Разом – сила!
Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді Весну зустрічали, зиму проводжали! Благочинні акції у громаді