0-02-0a-0e85c5e81d648e697ea860701a5c48b11358f46d02af55855aa9ab85e554e42c_715b8425

«Весняний кубок» з волейболу серед дівчат Гірської громади

15.03.2021

13 березня у Ревному відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд під назвою “Весняний кубок”. Організатор турніру — Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради. Роман Дмитрів, голова Гірської сільської ради, завітав на змагання та привітав дівчат з минулим святом 8 Березня і в черговий раз наголосив про важливість розвитку спорту на території всієї Гірської громади.

Продемонструвати свою майстерність у турнірі прибули три команди: команду з Гори очолював Олександр Сапіцький; Вороньківську команду представляв головний спеціаліст Управління гуманітарного розвитку Вороньківської сільської ради Василь Неділько; наймолодшу команду з Ревного очолив вчитель фізкультури Ревнівської ЗОШ Микола Гиренко.

Боротьба за перемогу в дружній атмосфері

У першій грі продемонструвати свою майстерність за жеребом випало командам з Ревного та Воронькова. Дівчата з Ревнівської команди були твердо налаштовані дати бій вороньківцям, але досвід гостей переміг — команда Воронькова перемогла із рахунком 2:0.

Команди Гори і Воронькова зустрілись у другій грі. Показавши суперницям свою готовність поборотись за золоті нагороди, дівчата з Гори одержали перемогу вже у першій партії. Все ж досвідчена вороньківська команда виграла другу партію, розгромивши горян з рахунком 25:6.

В третій партії вороньківські дівчата на куражі продовжили переможну ходу, перегравши горянок.

Отримавши дві перемоги, дівчата з Воронькова зайняли І місце.

ІІ місце в турнірі отримала команда дівчат з Гори.

ІІІ місце зайняла юна команда з Ревного.

Всі учасниці змагань отримали позитивні емоції, живі квіти, медалі, кубки та солодкі подарунки.

Нагородження учасників турніру провели начальник відділу культури, спорту та соціального захисту населення Управління гуманітарного розвитку Гірської сільської ради Світлана Давидок та депутат Гірської сільської ради Олександр Сапіцький.