Велика педагогічна рада в Гірській громаді

31.08.2022

Велика педагогічна рада в Гірській громадіБезпека дітей понад усе – основний тезис великої педагогічної ради «Стратегічні маркери безпечного освітнього середовища та якісної освіти в Гірській громаді на 2022-2023 навчальний рік. Цьогоріч формат заходу був незвичним і тривав в декілька етапів. Стартував даний проєкт 19 серпня і був проведений для керівників закладів освіти. 29-30 серпня тривали секційні засідання методичних об’єднань. І вже сьогодні відбулася підсумкова велика педагогічна рада освітян Гірської громади, яка об’єднала всі напрацьовані пропозиції та вектори їх реалізації.Велика педагогічна рада в Гірській громаді
Обговорити важливі питання щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану та підвести підсумки минулого навчального року, зібралися голова Велика педагогічна рада в Гірській громадігромади Роман Дмитрів, начальник Управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк, начальник відділу освіти Тетяна Рахімова, керівники закладів освіти та їх заступники, педагоги-організатори та психологи, керівники методоб’єднань, студій.
Роман Дмитрів подякував освітянам громади за проведену кропітку і важку роботу, завдяки якій навчальний рік розпочнеться в усіх закладах освіти в різних формах.
Начальник управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк проаналізувала роботу освітньої галузі за 2021-2022 навчальний рік та презентувала завдання на 2022-2023 навчальний рік, а також підвела підсумки роботи трьох етапів великої педагогічної ради.
В умовах повномасштабної війни поновлення освітнього процесу стало справжнім викликом як для влади, так і для учасників освітнього процесу. Заклади освіти громади розпочнуть свою роботу в очному та змішаному форматі. Присутня також сімейна форма навчання та екстернат.
Зараз триває підготовка педагогічних працівників до роботи в умовах воєнного стану. Навчання відбуватиметься враховуючи безпекову ситуацію. У громаді працювала фахова комісія, яка перевіряла наявність укриттів і надала рекомендації, які враховані для належної підготовки укриттів до використання.
Велика педагогічна рада в Гірській громадіПрисутні акцентували увагу на важливості національно-патріотичного виховання дітей.Велика педагогічна рада в Гірській громаді Говорили про розширення кола завдань для інклюзивно-ресурсного центру в умовах воєнного стану, забезпечення доступності освіти для дітей з особливими потребами, а також про створення умов для психологічної підтримки дітей та педагогічних працівників.
Завдання із зірочкою – пошук найбільш ефективних форм і методів в роботі з кожним здобувачем освіти в контексті Нової української школи та Державних стандартів базової середньої освіти.