Велоавтопробіг присвячений Дню Державного Прапора України

21.08.2021

Велоавтопробіг присвячений Дню Державного Прапора України – велосипедна подія, що вже стала хорошою традицією у Гірській громаді.
Вже кілька років поспіль дійство організовують з метою патріотичного виховання молоді і популяризації здорового та свідомого способу життя, а також велоспорту, як елементу проведення активного та корисного дозвілля.
Цьогоріч веломаршрут був досить довгим і склав понад 8 кілометрів тільки в один бік. Втім, учасники з легкістю з ним впоралися. Прикрашені національним прапором дорослі і діти з Гори, Ревного і Затишного в супроводі поліції і муніципальної варти прямували до парку в Мартусівці. Дорогою відвідали найцікавіші та наймальовничіші місця нашої громади. В парку велосипедистів вже з нетерпінням чекали. Гостинно зустріли, нагодували смачною кашею і влаштували невеликі розваги для дітей. Сільський голова Роман Дмитрів привітав присутніх і подякував за участь. На пам’ять про цю подію усі учасники отримали невеликі прапорці і браслети.
Як і завжди, велоавтопробіг – це неймовірна кількість незабутніх, яскравих і позитивних емоцій, відчуття свободи та гордості за свою країну і її щирий народ. Це можливість знайти нових друзів і з користю провести час.
Висловлюємо щиру подяку усім учасникам і організаторам цієї події!