![Ведуться перемовини з «Обухівміськвторресурси» про налагодження роздільного збирання побутових відходів та їх утилізацію](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-4-300x225.jpg)
Підприємство «Обухівміськвторресурси», яке знаходиться в Обухові, довгий час не тільки приймає, а й використовує відходи в якості вторинної сировини. Для цього на підприємстві впроваджені ефективні методи і технологій переробки, що сприяють зменшенню кількості відходів на звалищах. Наслідок – зменшення кількості шкідливих відходів та зниження забруднення навколишнього середовища.
Сільський голова Роман Дмитрів разом з начальником відділу благоустрою Сергієм
Яременком та головою Пристоличної громади Миколою Каськівим, відвідали підприємство з метою подальшої співпраці з «Обухівміськвторресурси» . Ведуться перемовини про налагодження роздільного збирання побутових відходів та їх утилізацію.
![Ведуться перемовини з «Обухівміськвторресурси» про налагодження роздільного збирання побутових відходів та їх утилізацію](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1-300x225.jpg)