Вчасно сплачуйте за послугу з вивезення ТПВ

05.08.2022

Шановні мешканці Гірської громади!

Послуги з вивезення побутових відходів на території нашої громади зі сміттєвих майданчиків здійснює ПП «НВП Гідроресурс», за які всі жителі громади мають сплачувати відповідно до публічного договору з 01 вересня 2021 року за контейнерною схемою – 15,50 грн з однієї особи.
Телефон для довідок: заключення договору, оплата послуг щодо вивезення твердих побутових відходів – 066-453-33-64, 063-655-94-02.
ЗАБОРОНЕНО приносити/привозити до сміттєвих майданчиків:
– Будівельні відходи.
– Великогабаритні відходи.
– Останки тварин.
– Рідкі відходи.
– Мастила та жири технічного призначення.
– Вузли й агрегати машин, побутова техніка.
– Автопокришки.
– Заповнені рідиною ємності.
– Відходи, які відносяться до категорії небезпечних (в т.ч. батарейки, ртутні термометри, люмінесцентні лампи).
– Садові відходи (гілля, листя, бур’ян).

В разі порушення Правил благоустрою на території Гірської сільської ради громадян буде притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та стягнення штрафу у розмірі від (від 340 до 1700 грн).

Вивезення будівельних, великогабаритних відходів – це окрема платна послуга, яку надає виконавець послуг ПП «НВП Гідроресурс».
Змовлення послуги – за тел. 066-453-33-64, 063-655-94-02.

Вивезення садових відходів – це окрема платна послуга, наразі цю послугу надає КП “Горянин”.
Вивезення одного контейнера об’ємом 1,1 м.куб. коштує – 124,92 грн. Залишити заявку для отримання послуги в КП “Горянин” – 095-613-00-24.

Зробимо нашу громаду чистою та затишною разом!
З повагою,
відділ благоустрою УЖКГ та КБ ВК Гірської сільської ради.