Skip to content
1

ВАШ БЛИЗЬКИЙ ІДЕ НА ВІЙНУ – ЩО ТРЕБА ПАМ’ЯТАТИ

21.04.2022

ВАШ БЛИЗЬКИЙ ІДЕ НА ВІЙНУ – ЩО ТРЕБА ПАМ’ЯТАТИМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підготувало пам’ятку для тих, чиї близькі стають до лав захисників України.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підготувало пам’ятку для тих, чиї близькі стають до лав захисників України.

Перше. Слід мати якнайбільше інформації:

– про те, в яку військову частину потрапив боєць і в який її підрозділ;

– прізвище безпосереднього командира та його номер телефону;

– два-три номери телефонів побратимів вашого близького;

– знати місцезнаходження близької людини.

Щоб покращити надійність і безпечність такої комунікаційної складової, вам обом варто скачати на телефони месенджер Signal й за першої нагоди вояк має відписатись, де перебуває (назву н. п., або який найближчий).

  • Боєць повинен мати жетон з вибитим на ньому прізвищем.
  • Добре військовому підписувати і свій одяг з даними на внутрішній стороні.
  • Порадьте вашому чоловіку/сину/брату вивчити напам’ять номер телефону когось з рідних. І коли він отямиться після поранення у шпиталі, то зможе зателефонувати навіть з будь-якого телефону, що буде у доспупі.
  • Важливо на війні триматися поруч із досвідченими бійцями, просто умудреними життям людьми – вони можуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації.
  • Воїну треба бути запасливим – окрім додаткових набоїв, слід пам’ятати про аптечку, засоби гігієни, шматочок чогось калорійного на перекус, коли немає змоги повноцінно поїсти, трохи води, і не втрачати надії та здорового глузду в будь-якій ситуації.
  • Правило виживання: на війні і навіть у в полоні виживає не найрозумніший і не найсильніший, а той, хто може пристосуватися до ситуації і швидко та правильно оцінює нові обставини. Найбільші шанси в того, хто має швидку реакцію та здатний ухвалювати нестандартні рішення.
  • Головне правило: не панікуйте, не обривайте телефони, якщо з бійцем якийсь час немає зв’язку, все буде добре!