unnamed-10-p3f8k9d4451cey0kte3n8m9ujzxdydq6jpdqsc880w

Вакцинаційна кампанія від дифтерії та правця

До уваги жителів Гірської громади!
У Гірській амбулаторії ЗПСМ розпочалась вакцинаційна кампанія для дорослих від дифтерії та правця  (АДП-М).

Вакцинація проводиться безкоштовно щоденно з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 12.00.

Важливо знати! В Україні вкрай низький рівень вакцинації від дифтерії та правця. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, вакциновані менше 70% дітей, а рівень охоплення щепленнями серед дорослих — ще нижчий.

При низьких рівнях охоплення щепленнями з’являється ризик виникнення великої кількості випадків інфекції. Щоб захистити себе та своїх дітей, слід  перевірити наявність у своїй медичній карті дані про кількість щеплень і за потреби отримати щеплення, яке проводять комплексною вакциною від дифтерії та правця.