В Затишному жителі прибрали біля домоволодінь

06.01.2022

Спеціалісти – інспектори з благоустрою склали приписи про порушення законодавства у сфері благоустрою на території Гірської сільської ради в Затишному, а саме за розміщення піску, щебню, ґрунту, мішків з матеріалами та органічних відходів.
Розміщення будівельних матеріалів та органічних відходів, а також нескошені бур’яни на комунальній території біля домоволодінь є порушенням вимог Правил благоустрою на території Гірської сільської ради.
Більшість приписів жителі виконали, за що їм щиро дякуємо!
Прибрана територія біля домоволодінь, робить населений пункт чистим та охайним!
На мешканців, які не виконали приписи складуть протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою відповідно до ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).
Турбота про чистоту та благоустрій
нашої громади – справа кожного жителя!