В Затишному встановлюють сонячну станцію

21.10.2022

В Затишному встановлюють сонячну станціюУ межах проєкту «Енергозабезпечення громад – SOS» Громадської організації «ДЕСПРО» в приміщенні ФАП в Затишному буде нова сучасна сонячна станція на базі сонячної панелі Axioma AX-170P (170Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 800VA/500W з чистою синусоїдою та акумулятором GL12650M6 12V-65Ah з потужним контролером заряду до 30А. У разі аварійного відключення електрики буде забезпечена безперебійна робота закладу.
Це стало можливим завдяки проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Зараз проводяться роботи з підключення сонячної станції. Дана сонячна станція може працювати в екстремально низьких та високих температурах у будь-яку погоду.
Енергетична установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання загальної мережі села.