![В Затишному встановлюють сонячну станцію](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-7-214x300.jpg)
Це стало можливим завдяки проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Зараз проводяться роботи з підключення сонячної станції. Дана сонячна станція може працювати в екстремально низьких та високих температурах у будь-яку погоду.
Енергетична установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання загальної мережі села.