В ЦНАПі в Гірській громаді сьогодні невелика, але визначна дата – один рік від початку роботи

01.06.2022

ЦНАП знаходиться в просторому, сучасному приміщенні, в якому зробили ремонт із урахуванням стандартів, які передбачені для ЦНАП, а також вимог до інклюзивності. Для підвищення якості обслуговування та зручності відвідувачів встановили сервіс «електронна черга» та платіжний термінал для оплати адміністративного збору та державного мита, що передбачені для платних послуг.
Раз в місяць у ЦНАПі ведуть прийом працівники Пенсійного фонду України та Бориспільського міськрайонного центру зайнятості. Віднедавна для мешканців громади доступні послуги Держгеокадастру. Відвідувачі отримують широкий спектр послуг, зокрема з питань реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації у сфері будівництва та архітектури, в тому числі видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки, послуги у сфері благоустрою, послуги соціального характеру, послуги служби у справах дітей.
У зв’язку з війною, деякі послуги поки не надають через закриття державних реєстрів. Зросла потреба громадян на отримання довідки внутрішньо-переміщеної особи.
Звернувшись до ЦНАП, відвідувачі мають змогу отримати консультації спеціалістів, визначитись із переліком необхідних документів, отримати адміністративні послуги в комплексі і все це в одному приміщенні і в стислі терміни.
Привітність, професійність, комфорт, повага, точність, оперативність, вдосконалення – стандарти роботи, які виробили і яких дотримуються працівники ЦНАП. Ввічливі, чуйні і щирі – вони завжди раді відвідувачам.
Від душі вітаємо персонал ЦНАП з їх маленькою річницею і бажаємо подальшого вдосконалення, наснаги, оптимізму, успіхів і задоволення від роботи!