04.10.2022

Минулі вихідні були багаті на спортивні події. В Пролісках проходили спортивні змагання серед сільських та селищних об’єднаних територіальних громад.
Представники нашої громади відгукнулись на запрошення Пристоличної громади і взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок та дартсу і зайняли призові місця.
Зокрема:
Дартс – І місце серед жінок, перемогу виборола Світлана Давидок. Прекрасний результат, враховуючи, що даний вид спорту непопулярний у жінок.
Шашки – ІІ місце. Срібну нагороду для громади також здобула Світлана Давидок.
Настільний теніс – І місце серед чоловіків. Найкращим був Володимир Савченко.
Шахи – ІІ місце серед чоловіків посів Богдан Тищенко
Таким чином, за підсумками змагань, Гірська громада посіла почесне ІІ загальнокомандне місце.
Вітаємо учасників з перемогами і дякуємо за те, що гідно представили Гірську громаду.