В останню путь провели незламного воїна Федора Пархоменка (відео)

23.04.2024

Гірська та Миронівська громади у жалобі. В останню путь провели незламного воїна, захисника, батька і чоловіка Федора Пархоменка.
Федір Пархоменко, позивний «Пархом», командир відділення взводу військової частини. Був нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест» головнокомандувача ЗСУ за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, нагрудним знаком «За зразкову службу» від Міністерства оборони України, Медаллю Учасника бойових дій.
Загинув 18 квітня 2024 року на Донецькому напрямку, виборюючи свободу і волю України.
Траурний кортеж громада зустріла Коридором Слави. Попрощатися з Героєм у Мартусівці, віддати йому шану та висловити співчуття рідним, прийшли близькі, побратими, друзі, жителі громади. Чин похорону відправили священники Православної церкви України. Місцем вічного спочинку для воїна стало рідне село Карапиші Миронівського району.
Ми усі пам’ятаємо посмішку Федора, його широкі плечі, за якими нам усім не було страшно. Кожний ранок ми зустрічаємо завдяки йому і усім нашим воїнам. Побратим Федора командир взводу військової частини Микола Щербунов сказав: «Загинув наш Федір, Пархом. Людина, яка пройшла 2 роки цього пекла, 2 роки війни. Федір – це людина, яка своєю енергією, своїми навичками, вміннями та розумом вела нас за собою. Ми дивились на нього і сміливо йшли за ним. Зараз дуже боляче… Наш командир завжди з нами і ми всі разом обов’язково переможемо».
Сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього, світлого чоловіка. Федір до останнього подиху виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у незалежній державі.
Низько вклоняємось родині Федора за гідного і відважного воїна, сина, чоловіка і батька. Усією громадою схиляємо голову у скорботі і висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, побратимам, друзям. Сил вам пережити це страшне випробування.
Світла пам’ять про Федора і його подвиг назавжди залишаться в наших серцях.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!