![В неділю в Україні відзначатимуть День працівників соціальної сфери](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-6-225x300.jpg)
![В неділю в Україні відзначатимуть День працівників соціальної сфери](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-6-300x225.jpg)
![В неділю в Україні відзначатимуть День працівників соціальної сфери](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/4-2-300x225.jpg)
Сільський голова Роман Дмитрів привітав працівників Ревненського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування, сектор соціального захисту та службу у справах дітей з їх професійним святом, вручив подяки за сумлінну працю та високий професіоналізм і побажав міцного здоров’я та добробуту.
З цієї нагоди у парку «Ошитківський» працівники КП «Горянин», ГФ «Муніципальна варта» та Гірської МПО висадили 200 саджанців грабу і 40 крупномірів кленів. Роман Дмитрів зазначив, що навесні ці дерева будуть нагадувати нам про тих, хто підставляє плече у важкій життєвій ситуації, розраджує і захищає від незгод.