В нашій громаді нові лікарі!

11.08.2021

В нашій громаді нові лікарі! В нашій громаді нові лікарі!
В амбулаторіях загальної практики сімейної медицини розпочали роботу двоє нових сімейних лікарів.
В Гірській амбулаторії приступила до обов’язків Клименко Вікторія Ярославівна. Вона прийматиме з понеділка по п’ятницю з 8.00-12.00 год. У суботу з 9.00-12.00 год.
В амбулаторії в Ревному на вас чекає Назаренко Кирило Геннадійович. Прийом вестиме з 9.00-14.00 год. у понеділок, середу і п’ятницю.
Обоє лікарів закінчили Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа. Після цього продовжили навчання в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, де вдосконалювали отримані знання.
Бажаємо лікарям міцного здоров’я, наснаги і бажання працювати, взаєморозуміння з пацієнтами і професійного зростання!