![В нашій громаді нові лікарі!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/15-245x300.png)
![В нашій громаді нові лікарі!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/16-260x300.jpg)
В амбулаторіях загальної практики сімейної медицини розпочали роботу двоє нових сімейних лікарів.
В Гірській амбулаторії приступила до обов’язків Клименко Вікторія Ярославівна. Вона прийматиме з понеділка по п’ятницю з 8.00-12.00 год. У суботу з 9.00-12.00 год.
В амбулаторії в Ревному на вас чекає Назаренко Кирило Геннадійович. Прийом вестиме з 9.00-14.00 год. у понеділок, середу і п’ятницю.
Обоє лікарів закінчили Національний медичний університет імені О.О.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа. Після цього продовжили навчання в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, де вдосконалювали отримані знання.
Бажаємо лікарям міцного здоров’я, наснаги і бажання працювати, взаєморозуміння з пацієнтами і професійного зростання!