![В Мартусівській початковій школі нова директорка!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-6-298x300.jpg)
Голова сільської ради Роман Дмитрів разом з начальником управління гуманітарного розвитку Ольгою Плахотнюк під час повітряної тривоги привітали нову директорку з початком роботи на новій посаді.
Юліє Григорівно! Ми також приєднуємось до привітань і бажаємо Вам успіхів на новій посаді, позитивних результатів і високих досягнень у діяльності, креативних ідей та блискучих думок, постійного натхнення і безмежного ентузіазму!