Skip to content
1

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ПОСИЛЕНА КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДО 7.00 23 БЕРЕЗНЯ. КРІМ ЦЬОГО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ У ВСІХ ВИДАХ ТРАНСПОРТУ

22.03.2022

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ПОСИЛЕНА КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДО 7.00 23 БЕРЕЗНЯ. КРІМ ЦЬОГО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ У ВСІХ ВИДАХ ТРАНСПОРТУНАГАДУЄМО: В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ПОСИЛЕНА КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДО 7.00 23 БЕРЕЗНЯ.
КРІМ ЦЬОГО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ У ВСІХ ВИДАХ ТРАНСПОРТУВ КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ПОСИЛЕНА КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА ДО 7.00 23 БЕРЕЗНЯ. КРІМ ЦЬОГО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ У ВСІХ ВИДАХ ТРАНСПОРТУ
Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки. Виключення – у разі наявності у людини спеціально виданої перепустки та посвідчення особи.
Не забувайте про дотримання світломаскувального режиму у дворах та будинках. Зашторюйте вікна, мінімізуйте освітлення на подвір’ях та всередині помешкань.