Skip to content
1

В Ірпінському ліцеї №3 активно готуються до наступного етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

24.01.2024

В навчальних закладах Ірпінської громади проходить шкільний етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Так, в Ірпінському ліцеї №3 закінчується етап шкільних змагань зі спортивного орієнтування.

В рамках змагань учні 4-7 класів подолали декілька дистанцій зі спортивного орієнтування в межах спортзалу, пройшли дистанції по приміщенню та території школи.

На базі ліцею працює клуб зі спортивного орієнтування. Завдяки плідній співпраці ДЮСШ та ліцею спортивне орієнтування вдало застосовується на уроках фізичного виховання цього навчального закладу.

«Діти марять перемогою та готові тренуватись та пізнавати нове щодня! Дякуємо батькам за виховання, вчителям за цікавий підхід до уроків та дякуємо ЗСУ за можливості розвитку й тренувань наших дітей», – повідомляє спортивна команда Kyiv region O-team.

Клуб спортивного орієнтування «Kyiv Region» був заснований у 1996 році у Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренери, які сьогодні проводять тренування та запроваджують спортивне орієнтування у школах: Березовський Василь, Подгаєцький Андрій та Полубенцева Світлана.

Шкільні ліги дають можливість багатьом закладам освіти впевнитись в тому, що спортивне орієнтування – це не тільки цікаво та корисно, а ще доступно, просто та сучасно.

 

КОВА