Skip to content
1

В Горі знайшли боєприпас

29.11.2021

Під час демонтажу старого будинку на вулиці Центральній 9 в Горі будівельники знайшли бойовий снаряд, ймовірно, вибухонебезпечний. На місце викликали службу ДСНС та групу розмінування, місцеву МПО та поліцію. Група розмінування перевірила територію та вивезла знайдений боєприпас для знищення у встановленому порядку.
У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ, НЕОБХІДНО:
негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів);
вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу;
позначити небезпечне місце добре видимим орієнтиром, де знаходиться цей предмет та огородити його від сторонніх осіб в тому числі дітей; Для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо.
повідомити про знахідку службу порятунку за номером «101». Повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета);
очікувати на безпечній відстані від місця знаходження вибухонебезпечного предмета на приїзд фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції, при цьому недопускати до небезпечної зони інших людей.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
палити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця, де знаходиться вибухонебезпечний предмет або предмет схожий на нього;
піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які вибухонебезпечні предмети;
переносити ці предмети в місця перебування людей.

Будьте обачні та обережні!