В Горі пройшов завершальний етап спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна»

06.06.2023

Сьогодні Гірська громада гостинно приймала дітей з сусідніх громад на завершальному етапі фізкультурно-оздоровчого проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна». Завершальний етап спортивних ігор – «Вища ліга» – провели на стадіоні в Горі.
«Учнівська ліга» – це проєкт КОДА з метою об’єднання та мотивації дітей до здорового та активного способу життя.
До Вищої ліги, крім Гірської громади, долучилися учні 5-х класів з восьми територіальних громад: Вороньківської, Золочівської, Пристоличної, Бориспільської, Ташанської, Переяславської, Дівичківської та Студениківської.
Підтримати дітей завітали директор Департаменту освіти та науки КОДА Ярослава Тростянська, начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, заступник голови Бориспільської РДА Галина Савчук, керівник обласного центру “Спорт для всіх” Дмитро Шевченко, керівник комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти України Анатолій Ільченко.
Між командами школярів відбулися спортивні ігри з cool games, малюкбол та доджбол. Дружня атмосфера та гарний настрій панували на стадіоні під час ігор.
Незалежно від результатів усі учасники Ліги стали переможцями та отримали дипломи – відзнаку про участь. Відзнаки отримали також тренери і наставники дітей та суддівський склад.
Роману Дмитріву, голові громади, яка гостинно прийняла гостей, Сергій Тимофєєв вручив спортивний інвентар – футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.
Дякуємо усім учасникам заходу, які до нас завітали за зустріч, позитивні емоції та яскраві враження!
Дякуємо управлінню гуманітарного розвитку Гірської сільської ради та усім причетним до організації за допомогу у проведенні ігор.