В Гірському ліцеї втретє пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Вчора в Гірському ліцеї втретє пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.
На цей раз, кошти для наших воїнів збирали учні старших класів. Смачна домашня випічка, солодощі, вареники, компоти, желе та навіть безалкогольний глінтвейн – асортимент смаколиків задовільнив усіх покупців! В результаті зібрали 35 050 гривень!
Три благодійні ярмарки ліцеїстів за три тижні + допомога вчителів і загальна сума зібраних коштів – (!) 120 301 гривень.
Частину коштів (52 500 грн) учні з педагогами передали для придбання 3-х дронів, один з яких вже вручили воїну громади та навіть отримали зворотній зв’язок:
Ще 15 000 гривень діти передали для придбання старлінка бригаді, у якій служить випускник ліцею:
Щиро вдячні усім, хто долучився до організації ярмарків, усім, хто готував та смакував, а також колективу Гірського ліцею!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!