В Гірській громаді презентували Гірський освітній ХАБ БЕЗПЕКИ

22.12.2023

В Гірській громаді, на базі Ревненського ліцею, відбулась публічна презентація Гірського освітнього ХАБу БЕЗПЕКИ.
Відсьогодні кожен мешканець громади може отримати якісні навички з особистої безпеки. Мова йде про надання першої домедичної допомоги, мінну, пожежну безпеку, дії у випадку надзвичайної ситуації, кібербезпеку. Крім того, ХАБ надаватиме психологічну підтримку тим, хто її потребує, а також навчатиме дітей дорожній безпеці.
Проєкт став можливим завдяки сприяння Уряду Канади, Міжнародній організації з міграції (МОМ) та їх ініціативі “Людський вимір”. В рамках проєкту громаді передано навчальне обладнання на суму майже 1 мільйон гривень.
“Метою створення Гірського освітнього ХАБу БЕЗПЕКИ є формування у громаді сучасної культури безпеки, де навчаються не лише ті, хто відповідає за безпеку за посадою, але й усі бажаючі” – заявив керівник ініціативної групи цього проєкту Андріан Галач.
Сергій Науменко, керівник проєкту МОМ “Людський вимір” в Україні подякував усім залученим до створення освітнього ХАБу БЕЗПЕКИ за те, що обрали складний проєкт і зробили його суспільно корисним. Він наголосив, що Гірська громада одна із небагатьох, яка отримала найбільший, мільйонний грант.
Зараз триває підготовка власних тренерів, програм навчання, методичних та методологічних матеріалів. Завдяки мобільності ХАБу навчання можна проводити у різних куточках громади. А для тих, хто не має можливості відвідати навчання очно, є альтернатива – дистанційне навчання.
Завдяки спільній і злагодженій роботі працівників всіх структурних підрозділів Гірської сільської ради маємо унікальний проєкт, що сприятиме безпеці жителів та стійкості громади.