Skip to content
3

В амбулаторіях введені е-лікарняні

03.09.2021

З 1 вересня в Гірській та Ревненській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини введені е-лікарняні. Отримати їх зможуть лише пацієнти, які мають декларацію з сімейним лікарем.
Визначення «листок непрацездатності» та «медичний висновок про тимчасову непрацездатність», порядок функціонування Електронного реєстру листків непрацездатності, а також порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність визначено в Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 328 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 року № 323), наказі Міністерства охорони здоров’я України від 01 червня 2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки».
Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).
Запровадження цільової моделі автоматизує процес засвідчення тимчасової непрацездатності особи і зробить його більш прозорим та зручним для пацієнтів, роботодавців та соцпрацівників.