По всій Київській області з 12 до 13 березня вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00.
![❌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1.5/16/274c.png)
Наразі важливо діяти одним злагодженим фронтом. Поки українські військові та тероборона виборюють нашу незалежність в «гарячих» точках, ми маємо виконувати правила. Це запорука нашої з вами безпеки. Сумлінно дотримуйтеся тимчасових обмежень та не ігноруйте оповіщення тривоги – відразу переходьте в укриття.