УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20.00 11 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 12 БЕРЕЗНЯ

11.03.2022

На Київщині з 20:00 до 7:00 запроваджується комендантська година. Тимчасові обмеження будуть діяти з 11 по 12 березня на всій території Київської області.
Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.
На порушників комендантської години чекатимуть перевірки з боку комендантського патруля. Нагадуємо, патруль має право перевірити документи та з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час.
Просимо також у темну пору доби дотримуватися світломаскувального режиму – зашторювати вікна, вимикати вуличне освітлення тощо.
«Боротьба за Україну та рідні домівки триває. Щодня проводимо евакуації з найнебезпечніших точок області. Прошу кожного дотримуватися тимчасових обмежень. Такі заходи здатні рятувати життя мешканців регіону», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.