Skip to content
4

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20.00 10 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 11 БЕРЕЗНЯ

10.03.2022

На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 10 по 11 березня на всій території Київської області.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.
Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час. Хто входить до патрулів, вирішує місцева влада.
Також, в темну пору доби влада просить не забувати про світломаскувальний режим (зашторені вікна, відключення вуличного освітлення, за можливості – мінімальне освітлення всередині будинків).

«Ми продовжуємо боротися за Україну та рідні домівки. Проводимо евакуації з самих небезпечних точок області. Ми боремося. Прошу з розумінням поставитися до комендантського часу. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля безпеки мешканців регіону», – заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

https://koda.gov.ua/uvaga-komendantska-godyna-z-20-00-10-bereznya-do-7-00-11-bereznya/