Skip to content
1

Урочистий захід в Ревному присвячений Дню захисту дітей і вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

01.06.2022

В Ревненському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід присвячений Дню захисту дітей і вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.
Через війну на долю дошкільнят, учнів і педагогів випало багато випробувань. Незважаючи ні на що, усі учасники освітнього процесу доклали максимум зусиль для успішного навчання і досягли вагомих результатів. Довгоочікувана зустріч учнів і вчителів, яка відбулася сьогодні в Ревному – це нагода міцно обійняти одне одного і сказати теплі слова і настанови віч-на-віч, а не по телефону.
На заході були присутні сільський голова Роман Дмитрів, начальник Управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк, начальник відділу освіти Тетяна Рахімова, директори навчальних закладів Валентина Білощицька, Андрій Гутовський і Тетяна Гуменюк.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф.
Звертаючись до маленьких і дорослих випускників освітніх закладів Роман Дмитрів говорив про те, що цього року через війну ми змушені зустрічатись в такому форматі, але не могли не привітати випускників. Він побажав дітям наснаги та терпіння у досягненні їх мрій і подякував батькам і вчителям за всебічну підтримку. З сумом він згадав випускника Ревненської школи, янгола Івана Мовчана, який загинув захищаючи Україну і дивиться на нас тепер з небес.
Ольга Плахотнюк подякувала дітям і вчителям за навчання і наполегливість, побажала здоров’я і миру.
Майбутнім першачкам і випускникам дошкільних закладів директори шкіл бажали легкого старту і висловили сподівання, що 1 вересня малеча все ж прийде в гостинні класи шкіл.
Переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад вручили почесні нагороди і грошові сертифікати. Сертифікати на 1000 гривень отримали також усі випускники шкіл і садочків нашої громади.
Сьогодні щасливі одинадцятикласники, нарешті, змогли одягти урочисту стрічку «Випускник 2022».