18.02.2022

17лютого відбувся вебінар  «Упровадження Концепції комунікацій у сфері гендерної рівності на місцевому рівні» за участі спеціаліста Служби у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради  Тетяни Ковальчук.

Організатором вебінару стала Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад у партнерстві з проєктом ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні». Учасники вебінару  ознайомились  з положенням Концепції комунікації у сфері гендерної рівності, можливостями та перевагами її впровадження на місцевому рівні. Метою концепції є покращення розуміння в суспільстві суті та завдань державної гендерної політики та сприйняття її як невід’ємної складової демократичної та правової держави.

Концепція спрямована на створення майбутнього, у якому кожна жінка та чоловік, що проживають в Україні, користуються рівними правами та можливостями, які необхідні для повноцінної участі в усіх сферах суспільного життя, без дискримінації, насильства та експлуатації.

Проведення інформаційно-просвітницьких та навчальних заходів, підвищення рівня розуміння українським суспільством програм та політик, що сприяють гендерній рівності – основні  шляхи розв’язання цієї проблеми.

У разі гендерної дискримінації звертайтесь:

Національна гаряча лінія для дітей та молоді  0 800 500 225 або 116 111

Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей  15 47

Освітній омбудсмен https//eo.gov.ua