Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради  оголошує про наявність посади водія автотранспортних засобів

22.03.2024

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами і доповненнями, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради  оголошує про наявність посади, на період заміщення тимчасово відсутнього працівника:

• водія автотранспортних засобів
  1. Посада – водій автотранспортних засобів.

Посадовий оклад 3 290 гривень, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, інші виплати, передбачені законодавством.

1. Основні посадові обов’язки водія автотранспортних засобів:
  • Керування транспортним засобом категорії «В».
  • Виконання доручень безпосереднього керівника.
  • Своєчасне проходження медичних комісій.
  • Дотримання правил дорожнього руху.
  • Контроль за технічним станом автомобіля.
  • Охайне ставлення до автомобіля. Підтримання авто в чистоті та належному технічному стані.
  1. Освіта:

Знання законодавства України про автомобільний транспорт і дорожній рух, правила дорожнього руху, охорони праці, пожежної безпеки та інших нормативно-правових актів, які регламентують правила експлуатації транспортних засобів.

Вільне володіння державною мовою.

Водійське посвідчення категорії «В».

1. Перелік документів, які необхідно надати претенденту на посаду в період дії воєнного стану для участі у співбесіді, спосіб подання, адреса та строк їх подання:
  • Заява.
  • Заповнена особова картка (Затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 19 травня 2020 року № 77-20).
  • Документ, що підтверджує наявність громадянства України.
  • Документ про освіту.
  • Трудова книжка.
  • Резюме довільної форми.
  • Сертифікат про вільне володіння державною мовою (за наявності).
  • Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • Копія водійського посвідчення.
  • Копія медичної довідки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо).

1. Необхідні ділові якості:

Вміння працювати в команді; критично оцінювати інформацію.

1. Особисті якості:

Відповідальність; дисциплінованість; вміння працювати в стресових ситуаціях; готовність допомогти колегам.

1. Інформація про строковість та призначення на посаду:

Начальник управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади водія автотранспортних засобів управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради і приймає відповідне рішення про призначення на посаду з випробувальним терміном 2 (два) місяці.

1. Контактна особа: Людмила Леонідівна Вишневська 063 791 15 59
  2. Інформацію подавати:

Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді, протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення, з 22 березня 2024 по 21 квітня 2024 року включно за адресою: вул. Центральна, 5, с.  Гора, Бориспільський район, Київська область, до 17:00 год 21 квітня 2024 року, ukb.gora@gmail.com

Інформація управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради