13.11.2022

Управління гуманітарного розвитку, відділ освіти: використання технологій дистанційного навчання в організації освітнього процесуПедагоги Гірської громади вкотре продемонстрували професіоналізм, бажання вдосконалюватися та ділитися досвідом. Попри напружену ситуацію в країні, вони готові долати виклики (відсутність світла – відповідно інтернету, повітряні тривоги). Залежно від безпекової ситуації, заклади надають освітні послуги онлайн з використанням технологій дистанційного навчання. Відеозустріч з учнями (10-15хв) вчитель використовує максимально ефективно, щоб досягнути мети уроку. З огляду на це, важливо запроваджувати інноваційні методи і форми роботи, які роблять навчальний процес динамічним, ефективним, цікавим. Саме тому темою засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів закладів освіти Гірської громади було використання технологій дистанційного навчання в організації освітнього процесу.
Як зробити урок цікавим та ефективним в онлайн форматі? Які технічні засоби, дидактичний матеріал використати? Адже учні початкових класів потребують особливого підходу. І знання психології дитини – необхідна умова для результативної роботи вчителя.
Як можна використовувати під час відеозустрічі з учнями документ- камеру, інтерактивну дошку Googl-Jamboard, Googl Meet для презентації; застосовувати технології інтерактивного навчання (дудлінг); створювати міні-проєкти- всі ці питання були темами для демонстрації та обговорення.
Один з пріоритетів Нової української школи – навчання, яке приносить задоволення. Вчителю початкової школи потрібно надзвичайно багато працювати, щоб забезпечити процес розвитку, навчання і виховання школярів.
Тож дякуємо всім педагогам початкових класів Гірської громади за самовіддану працю та професіоналізм, бажання набувати нових знань та ділитися досвідом!
Особлива подяка у підготовці та проведенні заходуСвітлані Прогнімак, Олені Коломієць, Оксані Бортюк, Надії Кривольченко, Олені Жук, Ларисі Перевозник!