04.11.2022

Управління гуманітарного розвитку, відділ освіти: долаємо виклики, працюємо на Перемогу, вдосконалюємо здатність надавати якісні освітні послуги!Попри складну ситуацію в країні, освітяни активно долучаються до модернізації дошкільної освіти шляхом адаптації прогресивних педагогічних практик до освітнього процесу.
Сьогодні педагогічні працівники ЗДО Гірської громади провели круглий стіл на тему: “Забезпечення реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти у закладах Гірської громади”.
У плані роботи заходу було: проаналізувати показники якості дошкільної освіти за шкалою міжнародної методики ECERS -3, обговорити актуальні питання впровадження оновленої освітньої програми “Впевнений старт”у закладах освіти Гірської громади, визначити сильні та слабкі сторони в роботі з використанням SWOT аналізу, презентувати інноваційні методи національно-патріотичного виховання дітей з раннього віку.
Дякуємо керівникам закладів дошкільної освіти , методистам та вихователям за відданість професії, бажання розвиватися та самовдосконалюватися.
Особливу подяку за підготовку та проведення заходу висловлюємо голові методичного об’єднання педагогічних працівників ЗДО Гірської сільської ради Світлані Сьомак, вихователям: Олені Волик, Людмилі Олешко, Лідії Шульзі.