24.08.2023

Український фонд “Благополуччя дітей” у партнерстві Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає на Київщині проєкт допомоги родинам із дітьми, які постраждали від війни в Україні.
Ви можете взяти участь відборі до програми, якщо виховуєте дітей до 18 років, зараз живете у Києві чи Київській області, маєте статус ВПО з 2022 року або ваше житло на Київщині постраждало внаслідок російської повномасштабної агресії.
Родини, які пройдуть дослідження і будуть визнані найбільш вразливими, протягом чотирьох місяців отримуватимуть допомогу???? для покриття нагальних потреб.
Для участі у відборі уважно заповніть онлайн-анкету до 15 вересня: https://forms.gle/etnHbyAs2p946ikE7
Зверніть, будь ласка, увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги!
Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться на безкоштовну гарячу лінію проєкту:
0 800 407 030 (10.00-18.00).
____
Проєкт «Комплексна гуманітарна допомога постраждалим від конфлікту жителям України та громадянам третіх країн в Україні, Польщі, Румунії та Молдові» No. K-EUM-2023-9004 – це недержавна ініціатива, що впроваджується благодійними організаціями Український фонд “Благополуччя дітей” та Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.