У закладі дошкільної освіти “Берізка” нова завідувачка Леся Харітоненко

22.09.2023

Леся Анатоліївна закінчила Київський національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, має понад 20 років педагогічного стажу та вищу кваліфікаційну категорію. Вона була директоркою Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук».
Пані Леся профі у своїй справі. Вона учасниця та спікерка навчально-практичних, науково-практичних семінарів, вебінарів на освітньому порталі «Всеосвіта», тренерка авторських майстер-класів на курсах підвищення фахової кваліфікації для учителів зарубіжної літератури, української мови і літератури на базі КНЗ Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти пелагічних кадрів».
Креативна, відкрита до інновацій в освіті та залюбки впроваджує їх на практиці.
Ми щиро вітаємо пані Лесю у нашій громаді, бажаємо легкого та успішного старту, творчої наснаги, оптимізму, злагодженої роботи, підтримки і розуміння від колективу! Хай завдання із зірочкою вирішуються легко, а новий досвід стане рушієм постійного розвитку!