У Гірському, Ревненському ліцеях та Мартусівській початковій школі пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ.
Діти, батьки, вчителі і вихователі об’єдналися у спільній меті та організували ярмарки. Усі охочі могли поласувати різними солодощами та коктейлями, придбати оригінальні прикраси чи вироби ручної роботи. У Мартусівці до всього були ще й аквагрим та розваги для дітей.
У висновку – покупці ситі і задоволені, організатори втомлені, але також задоволені, адже результат приголомшливий – усі разом зібрали 105 тисяч гривень!
-Мартусівська початкова школа – майже 11 тис. грн;
–Ревненський ліцей – 46 тис. грн;
–Гірський ліцей – трохи більше 48 тис. грн;
Усі виручені кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ.
Щиро вдячні усім, хто прийшов на ярмарки та усім причетним до їх організації!
Разом до Перемоги!
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-20-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-14-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-10-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-6-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-3-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-3-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/8-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/9-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/10-1-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/11-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/12-300x225.jpg)
![У закладах освіти пройшли благочинні акції на підтримку ЗСУ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/13-300x225.jpg)