У третю неділю червня в Україні відзначають День батька

19.06.2022

Батько це людина, яка завжди залишиться для своєї дитини найсміливішим, найсильнішим, найрозумнішим, мужнім. Для маленької дитини – тато є основною складовою його життя. Для підлітка – тато стає тією людиною, яка допоможе розібратися в життєвих питаннях. Для дорослої людини – тато, та людина, яка зігріє в життєву завірюху і підставить плече в біді. Тато – це половина світу. І не важливо скільки нам років, всім нам потрібен тато поруч, його турбота, опіка, підтримка, розумна порада.
Для батька ж, його діти цілий Всесвіт і усе, що робить батько, він робить для своїх дітей.
Зараз гідно, відважно, відчайдушно і без страху наші дорогі татусі захищають нас від ворога. Заради мирного майбутнього і звичайних радощів дитячого життя, вони готові віддати власне життя.
Дорогі татусі ми вас безмежно любимо, цінуємо, пишаємось. Ми усім серцем з вами і нашим військом, молимось за вас і віримо в перемогу! Ви – наш приклад для наслідування!
Бажаємо вам найміцнішого здоров’я, незламного духу, енергії, сил, терпіння і благополуччя, щастя і радості від батьківства,
скорішої перемоги і МИРУ!