У Ревному завершили відсипку доріжки попід кладовищем

30.08.2023

Доріжка поєднує провулок Шевченка та вулицю Шкільну. Замовник – Управління житлово комунального господарства та капітального будівництва, виконавець – ФОП Левченко С.І. Загальна сума виконання робіт склала майже 748 тисяч гривень.
Роботи здійснювалися на підставі рішення №1434 від 18.05.2023 року Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії восьмого скликання від 20.12.2022 року за № 1302-41-VIIІ «Про бюджет Гірської сільської територіальної громади на 2023 рік». «За» тоді проголосували 13 з 22 депутатів.
Окрім того, вздовж доріжки встановлений паркан, який раніше був у використанні на інших об’єктах.
У зв’язку з розбудовою та збільшенням Ревного, кладовище опинилося в центрі села. Щоб потрапити в ліцей, магазини, пошту і т.д., жителі ходили стежкою по цвинтарю. Кладовище – тихе і святе місце пам’яті і вшанування померлих. Воно має таким залишатись. Саме тому і було прийняте рішення про облаштування доріжки попід цвинтарем.