26.02.2024

У Ревному на вулиці Миру триває будівництво дитячого будинку сімейного типу для багатодітної родини зі сходу України.
Будівельники підрядної організації вже звели остов будинку і його дах та кажуть, що мають закінчити, орієнтовно, через 2 місяці.
Будівництво відбувається повністю за кошти благодійної організації «Фундація Олени Зеленської». Ця Організація реалізує багато соціально важливих проєктів, серед яких – придбання медичного обладнання, доправлення гуманітарної допомоги, евакуація дітей за кордон тощо.
Дитячий будинок сімейного типу знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності громади. Після закінчення будівництва та введення в експлуатацію будинку, він також перейде у власність громади, а потім – у безкоштовне користування родини, яка у ньому проживатиме.
Нагадаємо:
У вересні 2023 року депутати Гірської сільської ради прийняли Рішення №1638 щодо передачі земельної ділянки комунальної власності площею 18 соток по вулиці Миру у Ревному у постійне користування Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва. Цим же рішенням уповноважили начальника цього Управління укласти трьохсторонню угоду будівельного підряду, згідно з яким Управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради виступило як «Замовник», а Благодійна організація «Фундація Олени Зеленської» виступило як «Платник».